Les Mills BODYCOMBAT juhlaohjelma #100

Tiistaina 3.9. isketään syksy kunnolla käyntiin ja juhlitaan Les Mills BODYCOMBATIN ohjelmaa numero #100 jäsenten kesken!


Syyskuussa on aihetta juhlaan, sillä tiistaina 3.9. klo 18.10 ohjataan ensimmäistä kertaa Les Mills BODYCOMBATIN juhlanumero #100! Tunnin ohjaajina ovat meidän enegiset taistelijat Saila ja Janika ja tunnin kesto on 60 minuuttia.

Tätä huikeaa juhlanumeroa et halua missata, joten laita päivänmäärä jo kalenteriisi! Kaikkien osallistujien kesken arvotaan yllätyspalkintoja ja tarjolla on myös pientä purtavaa.

Tunnille ilmoittautuminen tapahtuu tuttuun tapaan Unelmasalin mobiilisovelluksen kautta 2 h ennen tunnin alkua. BODYCOMBAT juhlien vuoksi illan BODYBALANCE ohjataan poikkeuksellisesti klo 19.15.


Seinäjoen syksyn monipuolisin ryhmäliikuntatarjonta löytyy Unelmasalilta

Syyskauden aikataulu astuu voimaan 1.9.2025 tuttuun tapaan runsaalla ja monipuolisella valikoimalla.

Lue lisää

Avoimet ovet lauantaina 6.9.2025

Lauantaina 6.9. ovet on avoinna kaikille naisille klo 9.30 - 14.00 ja päivä on maksuton. Lämpimästi tervetuloa.

Lue lisää