Extratunteja tammikuun ensimmäiselle viikolle
Tammikuun ensimmäinen viikko on vuodesta toiseen se kaikkein reippain. Järjestämme siksi lisätunteja suosituimmista lajeista.
Harmillisesti vielä joudumme pitämään turvaetäisyyksiä, ja tuntien kapasiteetit on rajatut. Sen vuoksi järjestämme muutamia lisätunteja, jotta mahdollisimman moni pääsisi liikkumaan. Muistathan, että varaat paikan tunnille vain, jos olet sille tulossa.
Kaikki tunnit löytyvät sovelluksesta sekä verkkosivujen aikataulusta.
Extratunnit:
Ma 4.1. 19.00 Hot Jooga 60 min
Ti 5.1. 17.00 BODYBALANCE 60 min
Ke 6.1. 16.05 SH’BAM 45 min
Ke 6.1. 19.40 BODYCOMBAT 45 min
To 7.1. 19.30 Hot Jooga 60 min
Pe 8.1. 17.35 Reisi-Peppu-Vatsa 30 min
Vahva keho -valmennus on juuri sinulle, joka haluat kiinteytyä ja kasvattaa lihasmassaa sekä saada voimaa kehoosi. Tässä pienryhmävalmennuksessa pääpaino on koko kropan monipuolisessa vahvistamisessa.
Tuntuuko juoksu raskaalta tai epämukavalta? Haaveleitko kevyestä askelesta kevät- ja kesälenkkeihin? Kaipaisiko juoksutekniikkasi tsekkausta? Tässä 4 kerran intensiivivalmennuksessa harjoitellaan oikeaa juoksutekniikka ja tehdään erilaisia juoksua tukevia intervalli-, tekniikka-, koordinaatio- ja lihaskuntoharjoitteita. Juoksustasi tulee taloudellisempaa ja rennompaa.